מודל "הבלעדיות ההדדית" של רמזור נכסים

מדוע בלעדיות היא שילוב אינטרסים של המוכר והקונה

מילת הקסם "בלעדיות" אשר נזרקת לאוויר גורמת בין רגע לכל כך הרבה אנטגוניזם מצד מוכרי דירות ובצדק רב. במשך כל שנותיי בתחום התיווך נתקלתי בהרבה מוכרי דירות מאוכזבים אשר העלו בפניי את החשש הרב מנתינת דירתם לשיווק דרך מתווך אחד באופן בלעדי.

הסיבות הם רבות ובעיקרם החשש להתחייב ואז להיתקע עם איש מקצוע כושל שיבזבז לך את הזמן.

על מנת להתגבר על החשש הזה בניתי מנגנון ייחודי של שילוב אינטרסים מובהק בינך כמוכר דירה לביני כמתווך שישווק וימכור אותה. למודל הזה אני קורא "מודל הבלעדיות ההדדית". במודל הזה, שהוא בעצם חוזה לכל דבר בינך לביני, אתה מתחייב לי לדבר אחד ואני מתחייב לך ל 30 פעולות שיווק שאעשה עבורך ועבור הנכס שלך.

התוצאה – רמת ההשקעה מצד המתווך תמיד תעלה ככל שהמתווך ירגיש ביטחון מבעל הדירה שהוא סומך עליו ומפקיד בידיו ניהול מלא ובלעדי של תהליך מכירת הדירה.

כמתווך דירות עם ניסיון של כ 10 שנים בתחום מכירת דירות, חוויתי המון אכזבות מלקוחות שלא היו מספיק מחויבים לי במכירת דירתם ולאחר השקעה אינטנסיבית של זמן וכסף מצידי הם מכרו את הדירה דרך מתווכים אחרים.

לכן החלטתי שאני מעדיף ציפור אחת ביד מאשר עשר על העץ, ואני משווק דירות רק בבלעדיות. אבל בבלעדיות הדדית אמיתית וכנה כאשר אני מתחייב בכתב לתת בחזרה ממני מחויבות ולשווק את הדירה שלך ורק את שלך ולהשקיע את כל זמני על הנכס שלך בלבד.

ידוע לכל המתווכים כי בכל רגע נתון ישנם בתל אביב מעל 6,000 דירות למכירה. שפע זה גורם למתווכים ללכת לאיבוד ולנסות לתפוס מספר דירות גדול ככל האפשר לשיווק.

עובדה זאת אמורה להטריד אותי כמתווך ואותך כמוכר דירה.

אותי, כי בחירת נכס שסיכויו להימכר קטנים עלולה לגרום לי נזק משמעותי ובזבוז זמן יקר במידה ולא אמכור אותו.

ואותך, כמוכר דירה, כי למה שהמתווך יבחר להשקיע מזמנו ומאמציו דווקא על הדירה שלך? למה שהקונים הפוטנציאליים יבחרו להגיע דווקא לדירה שלך? איזה אינטרס יש למתווך להמליץ להם לבוא אל הדירה שלך ולא אל ה 5,999 הדירות האחרות?

התשובה ברורה. ברגע שיהיה לי תמריץ ואופק עתידי עם סיכויי הצלחה גבוהים לסגירת עסקה – שם אקדיש את כל כולי, וכמובן את כל 30 הפעולות השיווקיות שמובטחות לך במסגרת הבלעדיות ההדדית שלנו. ולכן בחירת הנכס חייבת להיות במסגרת בלעדיות מצדך כמוכר דירה על מנת לתת לי את השקט הנפשי והביטחון שמאמצי לא ירדו לטמיון אלא ההפך – יניבו עסקה בזמן המהיר ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

בוא נמכור את הנכס שלך
לתאום פגישת הכרות שלחו טופס או חייגו עכשיו: 050-363-6849

    דילוג לתוכן