10 סיבות  למה כדאי לתת למתווך בלעדיות

בנתינת הדירה שלך למתווך בטיפול בלעדי אתה בראש ובראשונה חוסך כאב ראש ושקט נפשי, מישהו מתחיל לעבוד בשבילך ! אך בנוסף לכך ישנם היתרונות רבים שלא פחות חשובים.

 1. תוכנית פעולה מסודרת–  יש קפטן שמוביל את הספינה , הוא יושב איתך על תוכנית עבודה מסודרת לפי שלבים וגורם לתהליך המכירה להיראות מקצועית מתוכננת ומסודרת עם תחושה שיש מבוגר אחראי.
 2. הכנת הנכס בצורה מקצועית – מתווך שמקבל בלעדיות מכין את הנכס ומבצע פעולות הכנה שאתה כמוכר דירה לא תעשה.  לדוגמא מדידת הנכס, בדיקת חריגות בניה, בדיקת רישום הנכס, בירור על היטל השבחה, ,מס שבח, בדיקת עסקאות שנסגרו בסביבה, בדיקת מחיר שיווק נכון לנכס ועוד.
 3. קידום אקטיבי למכירת הדירה –  מתווך שמקבל בלעדיות יזום שיחות יוצאות ללקוחות פוטנציאלים, וינסה לשכנע אותם להגיע לראות את הנכס שלך,  אתה לא יכול לעשות את זה כי אתה צד בעניין.  למתווך שאין לו בלעדיות לעולם לא ישקיע זמן ומאמץ ליזום שיחות ולהציע דירה מסוימת אם הוא לא יודע שהסיכוי שהוא ימכור אותה גבוה.
 4. חשיפת גדולה יותר בפחות מאמץ –  למתווך מנוסה ישנם שיטות פרסום מגוונות במספר ערוצי מדיה שהוא כבר מכיר ומנוסה ביום יום ויכול לחשוף את הנכס במהירות רבה ותפוצה רחבה מאוד.
 5. נתינת תמריץ –  מתווך שמקבל בלעדיות מבין שהסיכוי שלו לסגור עסקה עולה בעשרות אחוזים וזה דוחף אותו ומעודד להשקיע בזמן עבודה ומאמץ רב כי ההצלחה והתגמול בהחלט יגיע ! , בניגוד לדירות שנמצאות בשוק החופשי ששם הוא מרגיש בתחרות מול מתווכחים נוספים שעלולים למכור את הנכס ולכן הוא יירתע מלהשקיע בשיווק הדירה מלכתחילה
 6. חשיפה גדולה בזכות שיתופי פעולה –  בניגוד למחשבה הרווחת שמתן בלעדיות סוגרת ונועלת את הנכס למתווכחים  ולקוחות אחרים , מתווך שמקבל בלעדיות יכול לשתף משרדי תיווך רבים בזכות הכירות מוקדמת ויחסי עבודה רבת שנים עם מאות מתווכים.  ככה הדירה שלך נחשפת במהירות למאות ואלפי לקוחות בקלות ובמהירות שיא.
 7. שקט נפשי – הימנעות מקבלת שיחות מרובות מרוכשים פוטנציאלים וגם מהרבה מתווכים , לתת הסברים אינפורמציה,  סינון לקוחות לא רציניים ועוד.
 8. נאמנות מלאה כלפיך–  בבלעדיות המתווך עובד ומשרת רק את האינטרס שלך והמחויבות שלו אליך גבוה יותר , והאינטרס שלכם הופך להיות משותף . ככה תקבל מחיר סגירת עסקה גבוה יותר בזכות הנאמנות של המתווך כלפיך.
 9. ערוץ ישיר אחד–  במקום לדבר ולתקשר עם עשרות ומאות מתווכים ולקוחות , יש לך איש קשר אחד בלבד שדרכו עוברת כל האינפורמציה.  המתווך משתף פעולה עם כל המתווכים בעיר ומהווה לך כמסננת שמעבירה לך את העדכונים הרלוונטיים מהלקוחות הרבים ובמילים אחרות יש לך מזכירה צמודה.
 10. סדר ואחידות ומניעת הטעיה בפרסומים –  כאשר מספר רב של משרדי תיווך מציעים את הנכס ומפרסמים אותו במדיה, נוצר חוסר שליטה בפרטים שמפורסמים וכל משרד תיווך מפרסם את הדירה במחיר שונה.  מצב זה עלול לשרוף את הדירה בשוק ולהבריח לקוחות פוטנציאלים שרואים ומפרשים זאת כחוסר אמינות ויושרה מצד בעל הדירה.
בוא נמכור את הנכס שלך
לתאום פגישת הכרות שלחו טופס או חייגו עכשיו: 050-363-6849

  דילוג לתוכן